V obraze

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

Google play

rozšířené vyhledávání ...

Překlad (translations)

Krušnohoří bez hranic

Krušnohoří bez hranic

Oprava interiéru kostela

Kostel sv. Kateřiny

Příspěvek na opravu interiéru kostela sv. Kateřiny můžete zaslat na transparentní účet:

CZK účet

Eurový účet

Exporty do RSS

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Blahopřání seniorkám k významnému životnímu jubileu

Typ: ostatní
Ve středu dne 17. listopadu 2010 v odpoledních hodinách, navštívili představitelé města Hory Svaté Kateřiny obyvatele domu s pečovatelskou službou. Starosta města Lubomír Šlapka - společně s místostarostkou Irenou Krausovou, šli do DPS popřát dvěma jubilantkám k jejich významnému výročí.

Blahopřání seniorkám k významnému životnímu jubileu

Ve středu dne 17. listopadu 2010 v odpoledních hodinách, navštívili představitelé města Hory Svaté Kateřiny obyvatele domu s pečovatelskou službou. Starosta města Lubomír Šlapka - společně s místostarostkou Irenou Krausovou, šli do DPS popřát dvěma jubilantkám k jejich významnému výročí. Přesto, že návštěva byla neformální a rozhovor se vedl o zdraví i o samotném životě v "dépéesce", zazněla i další témata. Lubomír Šlapka zdůraznil zájem vedení města o starší spoluobčany, připomenul zejména fakt, že jednou zestárneme všichni a právě kvalita života seniorů je jednou z priorit nového vedení obce. Irena Krausová zmínila plánovanou akci "Den úcty ke stáří", kterou chce vedení města zařadit mezi důležité společenské události v našem městečku.

K blahopřání se také připojila Lenka Vejražková, která zde reprezentovala sousedy, ale i občanskou veřejnost a nechyběli ani další přátelé oslavenkyň. Jubilantky obdržely malou pozornost, a při jejím předávání starosta vyjádřil přání, aby se přítomní setkali i v dalších letech. V závěru milého setkání,  se hovořilo o nápadu vybudování letní pergoly pro seniory v zadní části domu s pečovatelskou službou.

Jubileum

Jubilantky z DPS, paní Krátká (75) a paní Stáňová (80)

Foto: Jiří Linka

Vytvořeno: 22. 11. 2010